Figowiec benjamina – wiecznie zielony kwiat

Figowiec benjamina – wiecznie zielony kwiat

6 października, 2019 Wyłączono przez JP

Sztuczne kwiaty mają swój urok! Do najpopularniejszych należy figowiec benjamina, fikus o charakterystycznej budowie. Podobnie jak inne ze swojego gatunku, doskonale sprawdzają się w domu jako pokaźnych rozmiarów zielony akcent. Pozwala na stworzenie oryginalnego wyglądu mieszkania, domu lub gabinetu.

Wspaniała roślina w Twoim domu

Sztuczny kwiat to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają „zielonej ręki” – nie lubią pielęgnować kwiatów, zapominają o ich podlewaniu i nie chcą kłopotać się ich przesadzaniem. Realistycznie wyglądający figowiec benjamina posiada piękne, intensywnie zielone listowie i, jako sztuczny kwiat, nie wymaga odpowiedniej temperatury. Lśniący i monumentalny figowiec benjamina

Figowiec banjamina: wiecznie zielony

Opieka nad nim sprowadzi się więc do cyklicznego przepłukiwania liści pod bieżącą wodą (kiedy osiądzie na nich kurz). Figowiec benjamina można ustawić również na zewnątrz – na ganku, w przedsionku lub bezpośrednio, przy bramie. Doskonale sprawdzi się u restauratorów, by zbudować intymną atmosferę w lokalu. Umieszczony w eleganckiej, dużej donicy, okaże się nieodzownym elementem, który pokochasz i chętnie sięgniesz po inne produkty, które nie wymagają od Ciebie zbyt wiele energii. Okaz wysoki na aż 150 centymetrów, okaże się lepszą ozdobą niż malowidła a nawet tapeta naścienna. Monumentalny kwiat w doskonałej cenie – to coś, co już od dawna powinno znaleźć się w Twoim domu lub przestrzeni biznesowej. Wybierz go już dziś!