Rusz na kulinarną przygodę z Fine Dining!

11 lipca, 2022 Wyłączono przez R Z

Polacy przez naprawdę długi czas byli przyzwyczajeni do naprawdę sporych porcji potraw, które jednocześnie posiadały naprawdę fajną cenę. To właśnie taka sztuka serwowania jedzenia zakorzeniła się w naszej kulturze. Jednak ku zaskoczeniu wielu, polskie społeczeństwo okazało się otwarte na nowości i z zaciekawieniem przyjęło Fine Dining. Nie jest to tylko rodzaj dania, ale także jego podanie, atmosfera, klimat oraz prezentacja potrawy.

bowl gbc48017bc 1280

Co to jest Fine Dining?

Jest to generalnie bardzo obszerne pojęcie, które jest możliwe do zrozumienia na wiele różnych sposobów. Jednak ma to cechę wspólną, za którą rozumiemy wykwintne połączenie różnych smaków, mających pobudzić wszystkie kubki smakowe gościa który ich skosztował. Już od samego wejścia do lokalu obsługa dba o jak najlepsze wrażenia klienta, który jest traktowany w sposób indywidualny. Ponieważ Fine Dining to także atmosfera która panuje w restauracji, kreowana przez obsługę oraz wystrój wnętrza. Nie chodzi o najedzenie się o syta, tylko delektowanie się każdym kęsem! Trzeba potraktować to jako wędrówkę, która jest po prostu przyjemna – idziemy po smakach oraz ich ciekawych połączeniach.

restaurant gd0093ecad 1280

Spróbuj kulinarnej przygody w Krakowie

Kraków to świetne miejsce jeżeli chodzi o Fine Dining! Sprawdź menu i ofertę restauracji Ascot Premium Hotel oraz weź udział w wyjątkowym spektaklu kulinarnym! Świat nowych kulinarnych odczuć czeka właśnie na Ciebie!