Finmark Fjord Nansen – Twoja ochrona w górach

Finmark Fjord Nansen – Twoja ochrona w górach

9 września, 2019 Wyłączono przez JP

Wypad w góry to bardzo często moment, w którym poznajemy wiele niezbędnych informacji na temat naszego ciała i umysłu. Doświadczenia zdobyte na szczytach pozwalają nam na lepsze zrozumienie własnej psychiki i dowiedzenie, gdzie leżą granice naszego ciała. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się wyjść wysoko, na szlak, by rozpracować tajniki swojego umysłu.

Produkt Finnmark o doskonałych parametrach

Doskonałym rozwiązaniem podczas tego typy wypraw są zawsze pojemne i ciepłe śpiwory. Kiedy chłód i niepogoda smagają po twarzy, warto zaszyć się w śpiworze o najwyższej jakości. Dzięki produktowi Finmark Fjord Nansen ochronisz ciało i głowę przed wystąpieniem miejscowych odmrożeń i wysuszeń. Doskonałe parametry – wypełniacz w formie ociepliny, z funkcją przewiewu i odprowadzania wilgoci to pewność, że, niezależnie do pogody, nie będzie groziło Ci wychłodzenie. finmark fjord nansen - śpiwór o doskonałych parametrach

Niezbędnik marki Fjord Nanesen

W modelu zastosowano liczne udogodnienia i rozwiązania dzięki którym szybko odzyskasz utracone ciepło. Finmark Fjord Nansen posiada fluorescencyjny suwak dzięki któremu w nocy z łatwością zlokalizujesz miejsce, w którym śpiwór można rozsunąć. Produkt w formie tzw. mumii ogranicza do minimum przestrzeń, przez którą mógłby przedostać się chłód. Wewnątrz znajdziesz również miejsce na niezbędniki, drobiazgi i dokumenty. W kieszonce możesz trzymać dokumenty i pieniądze, które do tej pory znajdowały się w Twoim bagażu podręcznym, a nie chcesz ich eksponować przez obawę o kradzież, nawet podczas spoczynku.