Firanki Kraków – sposób na przytulne wnętrze dla Ciebie

20 listopada, 2017 Wyłączono przez DB

Wybierając akcesoria, które mają nadać charakteru naszym wnętrzom spotykamy się z niewiarygodną ilością propozycji. Czy to pokój czy kuchnia, łazienka lub sypialnia, każde z tych pomieszczeń zyskuje swoją nową odsłonę po zmianie dodatków takich jak obrusy, firanki, lampy, wazony czy pościel.

Dodatki do domu

Ile gustów tyle dodatków. Bez znaczenia, który styl wybierzemy czy minimalistyczny a może klasyczny, elegancki, designerski, coś bardziej przytulnego, jak nowy trend huggy, każdy z nich opiera się na dodatkach. Niesamowitym jest jak firanki potrafią zmienić przestrzeń z pustej na przytulną, bądź z pokoju bez wyrazu na desingerską sypialnie. To samo tyczy się oświetlenia: lamp czy świec oraz wazonów oraz obrazów.

Firanki Kraków od Anigo

Anigo to firma, będąca dystrybutorem i producentem firanek, zasłon, karniszy i rolet. W ich sklepie znajdziemy produkty, które z powodzeniem będziemy mogli zainstalować w naszym domu i cieszyć się efektem. Co fajnego jest w firankach? Nie dość, że dają nam prywatność, zasłaniając okna – czyli są funkcjonalne – spełniają również funkcję estetyczną. Dopełniają pomieszczenia nierzadko nadając mu więcej przytulności. W krakowskim sklepie Anigo znajdziemy propozycje spełniające potrzebny każdego klienta, tak duży jest tam wybór !

W zależności od naszego gustu i stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie możemy wybrać:

Firanki w stylu nowoczesnym:

firanki kraków

Firanki ciężkie, właściwe dla pokoi urządzonych w stylu klasycznym, barokowym z dodatkiem drewnianych mebli bądź antyków:

firanki kraków firanki kraków firanki kraków

Firanki lekkie idealne w łączeniu ze stylem minimalistycznym i industrialnym:

firanki kraków firanki kraków

Oraz wiele, wiele innych modeli z printem, gładkich, karbowanych… do wyboru do koloru ! Sklep stacjonarny mieści się w Krakowie. Warto odwiedzić to miejsce i zanurzyć się w materiałach i kolorach.

Anigo – Firanki Kraków