Folia do przyciemniania szyb termokurczliwa – sprawdź jak ją założyć

30 października, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób powinna być zamontowana folia do przyciemniania szyb termokurczliwa to zapoznaj się koniecznie z poniższym wpisem. Przedstawiamy w nim garść informacji na temat tego, jak założyć ją by przez długi okres czasu doskonale trzymała się pojazdu. Sprawdź także jak wybrać najodpowiedniejszą folię tego typu.

Folia do przyciemniania szyb termokurczliwa – jak wybrać najlepszą?

Na samym początku warto zwrócić uwagę na to jaką folię wybierzesz. Aby folia do przyciemniania szyb termokurczliwa skutecznie trzymała się na naklejonej powierzchni przez długi czas, musi być dobrej jakości. Pamiętaj o tym, że tanie folie mogą spełniać gorzej swoje role, zarówno mechaniczne jak i wizualne. Tego typu produkty często się odbarwiają lub rozklejają się. Wybieraj sprawdzone produkty, pochodzące od czołowych producentów.

Jak się przygotować do naklejenia?

Przed przystąpieniem do naklejania folii, dokładnie umyć szyby od wewnątrz i od zewnątrz płynem do mycia szkła. Następnie wysusz szybę i sprawdź czy na jej powierzchni nie znajdują się żadne pyłki, czy zanieczyszczenia. Kolejnym etapem jest wycięcie folii w odpowiednich wymiarach, a następnie usunięcie warstwy. Spryskaj klej i szybę wodą z płynem, a następnie rozłóż folie na szybie. Przy pomocy rakla z filcem pozbądź się wody z przestrzeni pomiędzy szybą a folią. Folia do przyciemniania szyb termokurczliwa jest naklejona!

folia do przyciemniania szyb termokurczliwa