Folia wylewana – sprawdź co warto wiedzieć na jej temat

Folia wylewana – sprawdź co warto wiedzieć na jej temat

18 grudnia, 2019 Wyłączono przez RG

Folia wylewana to jedna z najpopularniejszych gatunków folii wykorzystywanych z powodzeniem podczas tworzenia materiałów reklamowych. Tego typu folia jest bardzo elastyczna oraz plastyczna, co sprawia że doskonale sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach. Bez problemu zaaplikujesz ją na powierzchniach profilowanych, płaskich, nitowanych, a także fałdowanych. Sprawdź co jeszcze warto wiedzieć na ich temat.

Folia wylewana – popularny materiał do tworzenia reklam

Folia wylewana to materiał, który wyróżnia się doskonałą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, że nie mają one problemu z niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, dlatego bez problemów można stosować je na zewnątrz. Najczęściej są one wykorzystywane jednak do oklejania samochodów lub innych pojazdów. Są one rozciągliwe oraz cechują się doskonałą trwałością.

Materiał reklamowy o doskonałej cenie

Trwałość jaką charakteryzuje się folia wylewana to średnio 10 lat. Warto pamiętać jednak o tym by wybrać dobrej jakości klej. Zły klej może znacząco skrócić żywot foli oraz obniżyć jej parametry. Jeśli chcesz mieć pewność, że tworzony przy użyciu tej foli materiał reklamowy będzie bezpieczny – warto go dodatkowo zalaminować. Jest ona doskonałym produktem w niskiej cenie.

folia wylewana