Fototapety z oceanem – poczuj się jak Jason Mamoa w DC Comics!

Fototapety z oceanem – poczuj się jak Jason Mamoa w DC Comics!

25 lutego, 2019 Wyłączono przez WU

Aquaman, czyli zeszłoroczna ekranizacja jednego z kultowych komiksów, na nowo zwróciła uwagę popkultury na podwodne przestrzenie. A że Jason Mamoa w tej roli wypadł niesamowicie i możemy śmiało oczekiwać kolejnych filmów, w których wcieli się on w rolę strażnika głębin, warto temat ten wyeksplorować także na inne sposoby. Jednym z nich mogą być fototapety z oceanem.

Fototapety z oceanem – twoje wspomnienia i skojarzenia

Fototapety z oceanem pozwolą przywrócić wspomnienia wakacji.Widoki plaży, morskie pejzaże, ciągnąca się po horyzont linia widnokręgu to bardzo nastrojowe i klimatyczne motywy wizualne. W zależności od doświadczeń mogą kojarzyć się nam z pierwszą miłością, udanymi wakacjami czy młodzieńczą przygodą. Warto więc ten klimat przenieść do mieszkania, oklejając fototapetami z oceanem ściany naszego pokoju czy chociażby meble. Będą wprowadzały nas one w niezwykły nastrój i pozwolą wydłużyć nasze wakacje.

Szeroka paleta kolorystyczna

Fototapety z oceanami są bardzo ładne, a zależnie od dobranego kadru możemy regulować ogólną kolorystykę tonalną. Oczywistym jest szmaragdowo-niebieski kolor oceanu lub głęboki błękit nieba, ale także złotawą żółć piasku, zieleń tropikalnej roślinności czy czerwień zachodzącego słońca. To może być jedno z kryteriów, jakimi będziemy się kierować przy wyborze konkretnego kadru.