Francuska ruletka zasady proste dla każdego gracza

Francuska ruletka zasady proste dla każdego gracza

17 lipca, 2020 Wyłączono przez PL

Ruletka podobnie jak poker oraz automaty kasynowe cieszy się popularnością wśród bywalców kasyn stacjonarnych oraz graczy online. Każdy zawodnik przystępując do gry liczy na wielką wygraną podyktowaną szczęściem. Francuska ruletka zasady posiada na tyle proste, że każdy gracz podchodzący do stołu jest w stanie je dosyć szybko przyswoić. Oto najważniejsze elementy, o których należy pamiętać.

Francuska ruletka zasady opiera na prawdopodobieństwu

Na planszy znajdują się dwa kolory czerwony oraz czarny, dają Ci one 50% szansy na odniesienie zwycięstwa. Mamy też 50% szans stawiając na liczby parzyste oraz nieparzyste. Typowanie obejmuje także pierwszą połowę liczb (od 1-18) oraz drugą (19-36). Gracze mają możliwość stawiania tuzinów. W tym przypadku szanse rozkładają się na 33%. Podobnie sytuacja prezentuje się, gdy stawiamy kolumny. Tutaj szansa również wynosi nieco ponad 30%. Split, street oraz corner to typowanie 2, 3 lub 4 liczb. Szanse na zwycięstwo są małe, niemniej jednak kwota do wygrania znacznie wzrasta. Stawianie na jedno pole, jak to niekiedy można zauważyć na amerykańskich filmach przynosi sukces z prawdopodobieństwem 3%. Jak widać francuska ruletka zasady swoje ma niezwykle proste.

roulette 1003120 1280

Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie i z głową

Poznaliśmy już jakie ma francuska ruletka zasady. Warto jednak wiedzieć, że przystępując do rozgrywki należy grać z głową. Tylko racjonalne granie może przynieść nam przyjemność i nie spowoduje popadnięcie w zadłużenie. Pamiętaj, że jeśli dostrzegasz u siebie problem z hazardem, zawsze możesz poprosić o pomoc specjalistę.