Fryzura do okrągłej twarzy – cięcia, które wyszczuplą twarz

Fryzura do okrągłej twarzy – cięcia, które wyszczuplą twarz

14 czerwca, 2019 Wyłączono przez MS

Każdy kształt twarzy posiada swoje charakterystyczne cechy, które należy odpowiednio podkreślić lub zakryć, aby prezentować się jak najlepiej. Dobrze dobrana fryzura pozwoli uwydatnić wszystkie zalety naszej twarzy i ukryć mankamenty. Masz okrągłą twarz i szukasz cięcia, który optycznie ją wyszczupli i wydłuży? Przeczytaj dzisiejszy wpis i dowiedz się, jaka fryzura do okrągłej twarzy będzie najlepszym wyborem. Serdecznie zapraszamy!

Fryzura do okrągłej twarzy – długie, średnie czy krótkie?

Fryzura do okrągłej twarzy może być wykonywana, zarówno na włosach długich, średnich, jak i krótkich

U osób, posiadających okrągłą twarz sprawdzą się, zarówno włosy długie, jak i krótkie, a także średniej długości. Należy pamiętać jednak o przestrzeganiu kilku zasad przy wykonywaniu cięcia oraz uczesania, dzięki którym stworzymy idealną fryzurę. Fryzura do okrągłej twarzy, z którą możemy spotkać się najczęściej to długie włosy. Pięknie wydłużają one twarz, a także ukrywają jej najszersze punkty, dzięki czemu buzia wydaje się szczuplejsza. Dla osób z okrągłą twarzą polecana jest również fryzura tzw. long bob, która wykonywana jest na włosach o średniej długości. Jeśli jesteś natomiast fanką krótkich włosów to musisz pamiętać o tym, by nie były one gładko przyczesane, ponieważ taka fryzura dodatkowo Cię poszerzy.

Gdzie szukać porad na temat włosów, makijażu i paznokci?

Chcesz poznać więcej porad na temat włosów, makijażu czy paznokci? W takim razie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia bloga Biuti! Na stronie znajdziesz między innymi post o tym, jaka fryzura do okrągłej twarzy będzie najlepsza, a także mnóstwo sprawdzonych rad dotyczących urody. Przekonaj się sama!