Garnitur granatowy- podstawa każdej szafy mężczyzny

17 listopada, 2017 Wyłączono przez DO

Co jest wyjątkowego w granatowym garniturze?

Według wielu modowych specjalistów prawda jest, że garnitur granatowy zawsze będzie idealnym ubiorem na każdą okazję, która wymaga tak formalnego stroju. Sam kolor budzi zaufanie, jest bardzo elegancji, dostojny i prezentuje profesjonalizm i klasę. Dodatkową zaletą jest to, że pasuje do praktycznie każdego rodzaju urody i wygląda się w nim po prostu dobrze. Sam Prezydent Obama bardzo często nosi ten kolor i można zauważyć, że porównując dwa poniższe zdjęcia całkiem inaczej postrzegamy tego samego człowieka.

Prezydent Obama w granatowym garniturze

Prezydent Obama w beżowym garniturze

Oczywiście powyższy beżowy garnitur nie jest taki zły, ale powinien być założony w innych okolicznościach. Przykładowo, jeżeli taka konferencja miała miejsce na plaży czy polu golfowym, gdzie tematem przewodnim byłby sport to ten strój byłby odpowiedni. Tylko, że w momencie, gdzie są poruszane niezmiernie ważne sprawy międzynarodowe taki strój jest trochę nieodpowiedni.

 

Skąd mam wiedzieć co ubrać, aby wyglądać stylowo?

Przede wszystkim, sama myśl to juz dużo. Bardzo ważna jest chęć poprawy własnego wizerunki. Dobieranie ubrań do siebie może być bardzo trudne, jeżeli nie ma się wyczucia, ani podstawowej wiedzy na ten temat. Na szczęście w internecie można znaleźć ogromną ilość blogów i artykułów na ten temat. Pierwszy krok to rozpoczęcie czytania blogów osób, które fascynują się modą męską. Mają oni bardzo dużo wartościowych spostrzeżeń, które można wykorzystać w codziennym życiu.

Jeżeli nadal chcecie znaleźć garnitur granatowy lub inspiracje to zapraszamy na blog Mr Vintage.