Garnki i patelnie Galicja – spore ułatwienie

Garnki i patelnie Galicja – spore ułatwienie

18 lutego, 2019 Wyłącz przez KB

Garnki i patelnie Galicja mają dostosowane do siebie wielkości oraz odpinane rączki. Sprawia to, że można włożyć jeden garnek w drugi i skompresować je, oszczędzając przestrzeń w kuchni. Jest to przydatne zwłaszcza w przypadku, gdy dysponujemy małą kuchnią i każdy milimetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota.

Kwas perfluorooktanowy, ołów – co może zawierać stara patelnia?

Garnki i patelnie Galicja pozbawione zostały szkodliwych składników, co sprawia, że gotowanie w nich jest w pełni bezpieczne. Nie posiadają np. kwasu perfluorooktanowego, który zgodnie został uznany przez naukowców za szkodliwy. Wytwarza się zwłaszcza, gdy patelnia jest już zniszczona, dlatego nie wolno przyrządzać potraw na starej patelni.

Garnki i patelnie Galicja – z czego są wykonane?

Garnki i patelnie Galicja wykonane są zazwyczaj ze stali nierdzewnej. Dzięki temu łatwo można je umyć, bez problemu można włożyć je do zmywarki. Znacznie ułatwia to przygotowanie potraw i późniejsze sprzątanie bałaganu, który wydarzył się podczas gotowania. Jednocześnie ułatwiają pracę w kuchni. Nic do nich nie przywiera, więc nie ma potrzeby szorować, bądź wkładać dużej ilości pracy w szorowanie garnków i patelni.

kuchnia z ziemniakami i chromowanym garnkiem