GMS 6808 wielofunkcyjne urządzenie do twojego samochodu

GMS 6808 wielofunkcyjne urządzenie do twojego samochodu

14 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Stacja multimedialna GMS 6808 to nowoczesny sprzęt, dzięki któremu w jeszcze bardziej wygodny sposób będziesz mógł sterować systemem audio w swoim samochodzie. To urządzenie ma ogromne możliwości. Dzięki niemu pod ręką, w jednym miejscu zgromadzisz wszelkie do regulacji muzyki, jej źródła i poziomu głośności.

Wielu doceni możliwości, jakie daje GMS 6808GMS 6808 – jakie ma możliwości?

Do tego urządzenia, rozmiarami przypominającego tablet, bez problemu podepniesz telefon, zarówno ten działający na androidzie, jak i na systemie od Apple’a. Jest to wielofunkcyjny zestaw multimedialny z dotykowym wyświetlaczem. Posiada także wejście na kamerę cofania. GMS 6808 obsługuje najbardziej popularne formaty cyfrowe i radiowe, a także sygnał GPS oraz technologię Bluetooth. Posiada wbudowaną książkę adresową i zewnętrzny mikrofon. Możemy je z łatwością połączyć z naszym telefonem i jego ekran wyświetlać na nim pulpit smartfona.

Doskonałe parametry dźwięku i obrazu

GMS 6808 to także liczne możliwości sterowania dźwiękiem. Urządzenie posiada wgrane kilkanaście trybów equalizera, dostosowanych do różnych rodzajów muzyki. Również w kwestii dostosowania jakości obrazu daje nam ono szerokie pole od popisu. Automatycznie dostosowuje się do ilości światła zewnętrznego, aby nie razić w oczy, a jednocześnie panel był czytelny.