Grunge rock winyle – gratka dla fanów tego gatunku

Grunge rock winyle – gratka dla fanów tego gatunku

5 marca, 2019 Wyłączono przez RG

Jesteś fanem muzyki grunge rock? Lubisz słuchać zespołów takich jak Pearl Jam, Nirvana, Mudhoney? Koniecznie odwiedź sklep Trzaski, w którym znajdziesz grunge rock winyle i wiele innych ciekawych albumów.  Trzaski to idealne miejsce dla każdego fana muzyki. Zapewniamy, że jeśli raz wejdziesz na tą stronę, ciężko będzie ją opuścić…

Grunge rock winyle – wydania zagraniczne i polskie

Sklep Trzaski jest sklepem stacjonarnym oraz intenetowym, w którym odnajdziesz wiele albumów na topowym nośniku – winylu. Jeśli uwielbiasz muzykę grunge i zbierasz grunge rock winyle to na pewno namierzysz tam swoją ulubioną płytę. W ofercie sklepu Trzaski znajdują się zarówno albumy polskie, jak i te wydane za granicą. Na stronie internetowej dostępne są płyty od m.in. Nirvany, Pearl Jam, Smashing Pumpkins i wielu innych artystów. Asortyment tego sklepu obejmuje nowe płyty, jak i te które miały okazję kręcić się już na gramofonowym talerzu.

grunge rock winyle - pearl jam

Grunge to coś więcej niż muzyka

Gatunek muzyczny określany mianem „Grunge” wyróżnia się mocnym brzmieniem gitar, które celowo moduluje się przy pomocy efektów takich jak np. overdrive lub audio feedback. Grunge stanowi połączenie elementów znanych z hardcore punka i heavy metalu. Większość ludzi opisuje go jako surowe melodie, podobne do tych słyszanych w punku oraz smutny i ponury nastrój, który budowany jest przez wszystkich członków zespołu. Jeśli więc spodobał Ci się opis tego gatunku, zapoznaj się koniecznie z wyżej wymienionymi zespołami. Po wysłuchaniu, z pewnością będziesz miał ochotę nabyć jakieś  grunge rock winyle.