Guide Trackir pro 25mm jakość w połączeniu z funkcjonalnością

Guide Trackir pro 25mm jakość w połączeniu z funkcjonalnością

31 lipca, 2020 Wyłączono przez PL

Guide Trackir pro 25mm to monokular termowizyjny, który produkowany jest przez firmę Guide Sensmart. Produkt ten służy do usprawnienia działania broni myśliwskiej. Ponadto, urządzenie to ma za na celu zwiększenie bezpieczeństwa osoby udającej się na polowanie. Dlatego też cieszy się uznaniem w społeczności myśliwskiej oraz osób udających się z bronią w teren (np. wojskowi).

Guide Trackir pro 25mm to urządzenie praktyczne, koło którego nie można przejść obojętnie

Monokular termowizyjny Guide Trackir pro 25mm posiada obszerną specyfikację, w której bez problemu można znaleźć szereg zalet. Wśród nich zaliczymy z pewnością trzy rodzaje obiektywów oraz detektor termiczny o wielkości 640×480. Warto zwrócić także uwagę na detekcję celu, która w przypadku tego urządzenia może wynosić nawet do 2400 metrów. Ponadto produkt ten cechuje się bardzo cichą pracą. Omawiany monokular umożliwia również odświeżanie w trzech różnych trybach. Mowa o trybach automatycznym, migawkowym, a także sceneryjnym.

TRACKIR25mm.5 optimized

Sprzęt dla wymagających profesjonalistów

Guide Trackir pro 25mm to bezsprzecznie produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających myśliwych. Posiadając to urządzenie można zyskać broń profesjonalnie wyposażoną. Zwiększona zostaje widoczność wokół broni, a także bezpieczeństwo osoby polującej. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów Guide Sensmart to produkt wysokiej jakości. Dzięki niemu wszelkie obchodzenie się z bronią wchodzi na zdecydowanie wyższy poziom. Dołącz do grona zadowolonych posiadaczy tego wyjątkowego urządzenia.