Haft komputerowy na swetrach – spersonalizuj swoją odzież roboczą

Haft komputerowy na swetrach – spersonalizuj swoją odzież roboczą

4 marca, 2019 Wyłączono przez KK

Haftowanie na swetrach to świetny pomysł na szybką personalizację odzieży roboczej i reklamowej. Najlepszą techniką znakowania ubrań jest haft komputerowy na swetrach. Dowiedz się dlaczego.

Haft komputerowy na swetrach - wypróbuj już dziś!

Haft komputerowy na swetrach

Technika haftu komputerowego to najtrwalsza metoda znakowania odzieży. Dzięki niej w szybki i prosty sposób możemy stworzyć wyjątkową i oryginalną odzież roboczą, reklamową i promocyjną. Metoda haftu komputerowego polega na połączeniu pracy maszyny drukującej i komputera, który steruje całym procesem. Dzięki temu możemy otrzymać niezwykle precyzyjny i dokładnie odwzorowany haft. Haft wykonany metodą haftu komputerowego jest bardzo trwały, odporny na zniszczenia i wielokrotne użytkowanie (w tym pranie i prasowanie). Haftowanie na swetrach, które zazwyczaj wykonane są z grubszego materiału stanowi większe wyzwanie. Trudniej uzyskać dobry efekt odwzorowania grafiki na swetrze. jednak dzięki metodzie haftu komputerowego na swetrach możemy również otrzymać precyzyjny haft.

Wypróbuj haft komputerowy na swetrach już dziś!

Jak wykonać dokładny haft komputerowy na swetrach?

Aby otrzymać dokładnie odwzorowany haft, należy wybrać grafikę odpowiedniej wielkości. Rozmiar przesłanej do firmy drukarskiej grafiki powinien być większy, nierozpikselowany. Jeżeli nasz logotyp składa się z dużego napisu i mniejszego tekstu pod spodem, czasem lepiej zrezygnować z haftowania całego logotypu i wybrać haft tylko dużego napisu. Wówczas mamy pewność, że wykonany haft będzie precyzyjny, a litery i logo będą dobrze widoczne.

Polecamy haftowanie na swetrach wszystkim, którzy chcą w prosty sposób spersonalizować swoją odzież firmową. Znajdź odpowiednią firmę i wykonaj swój oryginalny haft komputerowy na swetrach.