Hostessy na targi – wypromuj swoje produkty

Hostessy na targi – wypromuj swoje produkty

18 października, 2016 Wyłączono przez MB

Targi to zamieszanie i zgiełk. To również duża liczba gości, którzy mogą stać się twoimi potencjalnymi klientami. To dlatego podczas takich wydarzeń warto zaprezentować się z jak najlepszej strony. Niestety wiele stoisk i bogata konkurencja mogą utrudnić tam przyciągnięcie uwagi mijających osób. Jak tego uniknąć. Być może warto przekazać działania promocyjne wykwalifikowanym do tego ludziom. Hostessy na targi? Czemu nie?

Hostessy na targi – w całej Polsce

Jedną z agencji, która oferuje takiego typu usługi jest Papilio. Wśród swoich pracowników posiada osoby doświadczone, które do tej pory realizowały wiele projektów. Oprócz tego wciąż zatrudnia nowe, najbardziej obiecujące hostessy. Wybór jest więc szeroki, a jakby tego było mało firma działa na terenie całej Polski. Z Papilio znajdziesz więc hostessy na targi, niezależnie od tego, czy impreza organizowana jest w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy Trójmieście. Działasz za granicą – żaden problem. Papilio działa również poza granicami naszego kraju.

Kobieta z czerwoną szminką - hostessy na targi. Papilio.

Hostessy na targi – zaprezentuj się od najlepszej strony

Z pracownikami Papilio będziesz miał pewność, że w wydarzeniu promującym twoja markę wezmą udział osoby, które do promocji nadają się najlepiej. Agencja, oprócz pomocy hostess na targach, oferuje jeszcze wsparcie modelek, wizażystów i prezenterów. Jak widać, z tak szerokiej oferty możesz wybrać kogoś do każdego wydarzenia.

Gdzie dowiem się więcej?

Jesteś głodny szczegółów? Odwiedź stronę internetową Agencji Papilio i sprawdź, jakie wydarzenia do tej pory współorganizowała. Znajdziesz tam również portfolio pracowników Papilio, które uporządkowane jest według kryterium terytorium. W ten sposób, niezależnie od tego, z którego regionu Polski pochodzisz, z łatwością dopasujesz kogoś do swojej imprezy.

AGENCJA PAPILIO
Konfederatów Barskich 40C
35-321 Rzeszów
+48 533 935 809
kontakt@papilioagency.com