Hurtownia okularów opowiada o trendach na 2020 rok!

Hurtownia okularów opowiada o trendach na 2020 rok!

5 grudnia, 2019 Wyłączono przez DB

2019 rok już niedługo się skończy a wraz z nim skończą się, niektóre trendy modowe. Ale jak to w modzie bywa w większości sklepów odzieżowych zaobserwować już możemy modne produkty, które będziemy nosić w 2020. Na co warto zwrócić uwagę opowiada nam o tym hurtownia okularów Brandex.

Okulary, torebki, paski i inne must havy na 2020

Nie jest tajemnicą, iż w przypadku tak zwanej Fast Fashion trendy zmieniają się kilka a nawet kilkanaście razy nawet w ciągu jednego sezonu. Niemniej jednak główne zmiany w nurtach modowych następują zwykle pod koniec roku. To właśnie wtedy zauważyć można, że w sklepach pojawiają się zupełnie inne ubrania czy to pod względem faktury czy też koloru. Dzisiaj chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na dodatki. Dodatki i akcesoria bowiem są to takie elementy w branży modowej, dzięki którym nie wymieniając całej szafy możemy stworzyć idealne looki, które będą zgodne z modnymi stylizacjami rodem z Instagrama czy modnych blogów. Hurtownia okularów Brandex szczególną uwagę zwraca na mocny trend związany z inspiracją latami 80-tymi oraz 90-tymi. O co chodzi?

hurtownia okularów

Hurtownia okularów o najnowszych, modowych hitach

Moda w 2020 roku będzie łączyła Street Fashion oraz lokalnych producentów z nietuzinkowymi dodatkami. Wśród najmodniejszych kolorów znajdziemy róż oraz czerwień a także pastolowe barwy. Jeżeli zaś chodzi o same dodatki, postaw na nawiązanie do lat 90 czyli kolorowe okulary, mocno ścięte oprawki lub te w gwadratowej cięśkiej oprawie. Do najmodniejszych akcesoriów zaliczać będziemy kapelusze oraz zgodnie z kobiecą modą lat 80 – kokardy w każdej postaci!