Huśtawka worek, czyli trendy w modzie dziecięcej 2019

Huśtawka worek, czyli trendy w modzie dziecięcej 2019

26 lutego, 2019 Wyłączono przez AD

Trendy w modzie dziecięcej nie zawsze są przewidywalne. Czasem są tak abstrakcyjne, że dorośli kompletnie przestają je rozumieć (tak często dzieje się w przypadku książek dziecięcych, które zaczynają tracić swojego odbiorcę i stają się w zasadzie sztuką dla sztuki). Są jednak takie hity w sklepach z akcesoriami dla dzieci i niemowląt, które sprawiają, że niejeden rodzic sam chciałby je mieć. Dziś przyjrzymy się jednemu z takich zjawisk: trendowi na huśtawkę worek!

Skąd ta popularność?

Huśtawka worek to tak naprawdę spełnienie marzeń każdego dziecka: miękkie, ciepłe, bezpieczne miejsce, które zarazem dostarcza mnóstwo zabawy. Producenci prześcigają się w wymyślaniu wzorów i kolorów, a nawet fasonów materiałowych bujanek. Łatwo znaleźć mnóstwo pastelowych barw, które sprawią, że pokój dziecięcy nabierze wyjątkowego wyrazu. Warto jednak wspomnieć, że kolejny atut to możliwość umieszczenia tego dodatku nawet poza pomieszczeniem, w którym znajduje się reszta zabawek. Huśtawka worek wygląda świetnie w praktycznie każdym wnętrzu, a możliwość dostosowywania jej do indywidualnych gustów to niezwykle ważna cecha. Teraz dzieci będą mogły drzemać obok Ciebie na rodzinnym obiedzie i otrzymywać tony komplementów nie tylko dzięki swojemu wrodzonemu urokowi, lecz także dzięki ślicznej huśtawce workowi!

hustawka worek kokon

Huśtawka worek: plusy posiadania

Dzieci czują się w niej świetnie. Jeżeli chcesz ciekawie zaaranżować przestrzeń wokół swojej pociechy albo sprawić komuś ciekawy i nieszablonowy prezent – huśtawka worek to idealny pomysł. Stanowi zarazem bezpieczne miejsce do zabawy i na drzemkę, często jest sprzedawana w zestawie z poduszką czy kocykiem, co tylko zwiększa jej funkcjonalność.