Ice Play by Iceberg – dwie siostry

Ice Play by Iceberg – dwie siostry

11 września, 2018 Wyłączono przez AC

Ice Play by Iceberg – nowy brand

Czy poznaliście już styl włoskiego brandu IceBerg i przypadł Wam do gustu? A co powiecie na jego nową, według wielu ulepszoną wersję Ice Play by Iceberg? Uznawana za jego młodszą siostrę podbija serca kolejnych osób na całym świecie. Co w niej wyjątkowego? Przekonaj się, czytając nasz dzisiejszy wpis!

Ice Play by Iceberg – cechy charakterystyczne

Pierwsza z nich powstała w latach osiemdziesiątych we Włoszech. Początkowo ograniczała się do niewielu produktów, z czasem jednak coraz bardziej poszerzała swoją ofertę, zyskując wielu zwolenników. Dzisiaj kojarzy się głównie z odzieżą luksusową wysokiej jakości, która łączy w jednocześnie luźniejsze wpływy popkultury. Chęć rozszerzenia działalności na nowe grono klientów sprawiła, że założyciele marki postanowili stworzyć Ice Play by Iceberg. Brand, który staje się nieco bardziej otwarty i dostępny, w przeciwieństwie do swojej starszej siostry. Wspólną cechą obu marek jest połączenie elegancji z popkulturą. Wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka, że młodsza z sióstr straci na jakości, jednak nic bardziej mylnego. Ice Play by Iceberg to nadal wysoka jakość i staranność wykonania nawet najdrobniejszych szczegółów.

Jeśli marka ta przypadła Ci do gustu, koniecznie odwiedź sklep internetowy Visciola Fashion, w którym znajdziesz szeroki wybór odzieży – z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Ice Play by Iceberg to najlepszy z możliwych wyborów, zapraszamy!