Icicles korek analny duży 4,4cm – chłodny dotyk szkła

8 listopada, 2019 Wyłączono przez KB

Icicles korek analny duży 4,4cm jest nie tylko piękny, ale również higieniczny. Bez obaw możesz się nim bawić, gdyż potem wystarczy wymyć go wodą z mydłem. Wszystkie zabrudzenia zejdą w mig. Do tego konstrukcja pluga jest taka, że użytkowanie go jest w pełni bezpieczne. Icicles korek analny duży 4,4cm nie wślizgnie się zbyt głęboko ani nie zagłębi zbyt mocno w ciało. Ciężar pluga idealnie współgra z ciałem, powodując uczucie nie do opisania. Trudno je osiągnąć korkami silikonowymi, dlatego też korki szklane mają nad nimi przewagę.

Icicles korek analny duży 4,4cm – podgrzej go albo ochłódź

 

Icicles korek analny duży 4,4cm jest bardzo elegancki i stylowy. To nie jest byle co, tylko misternie wykonany przedmiot służący przyjemności. Warto wybrać coś, co nie tylko jest przydatne, ale również piękne. To jest małe dzieło erotycznej sztuki! Zrobiony jest z najwyższej jakości szkła, które jest odporne. To ważne, gdyż zwieracze są bardzo silnym mięśniem, co sprawia, że jest to produkt bezpieczny.

Czy to produkt bezpieczny?

Wypróbuj jak ekscytujące może być Twoje życie łóżkowe, jeśli tylko odważysz się na rzeczy, które są trochę bardziej niestandardowe. Warto urozmaicić swoje życie tymi produktami, by doświadczyć ekscytacji.

Icicles korek analny duży 4,4cm

Konstrukcja korka analnego sprawia, że nadaje się zarówno do penetracji klasycznej jak i analnej. Można też używać korka podczas jednej sesji miłości, należy jednak pamiętać o dezynfekcji.