Lampy nad lustro – jak idealnie je dobrać?

Lampy nad lustro – jak idealnie je dobrać?

5 września, 2017 Wyłączono przez AN

Idealne oświetlenie w łazience to jej duży plus użytkowy. Dużo prościej dbać wtedy o codzienną toaletę, każdy spędza w łazience chociaż kilka minut przed lustrem, czasami jest to dużo więcej czasu. Sprawdź, jak dobrać lampy nad lustro, aby doskonale je oświetlić.

lampy nad lustro przykład łazienki

Przykład łazienki z idealnie dobranymi lampami nad lustro.

Jak dobrać lampy nad lustro?

Po pierwsze: musisz postarać się, aby jak najlepiej dobrać wielkość lampy do lustra. Jeśli zwierciadło jest ogromne, a lampa nad lustro będzie malutka, nie oświetli go ona dobrze.
Po drugie: dobierz wygląd lampy do całego wystroju łazienki. Jeśli łazienka jest nowoczesna, w modnych jasnych kolorach, to tradycyjny kinkiet w klimatach średniowiecza może nie być najlepszym pomysłem. Lampa nad lustro ma dopełnić wygląd łazienki, a nie go zepsuć.
Po trzecie: nie zapomnij o mocy żarówki. Do łazienki poleca się mocne żarówki LED, dające piękne, białe światło. To pomoże przy codziennej toalecie przed lustrem. Każda kobieta będzie zachwycona, wykonując przed dobrze oświetlonym lustrem codzienny makijaż, czy dbając o detale swojego wyglądu takie jak dobrze wyregulowane brwi, czy dokładnie pomalowane rzęsy. To naprawdę będzie dużo prostsze w idealnym świetle.

Przykład lampy nad lustro ze sklepu Light Master

Przykładowa lampa nad lustro ze sklepu Light Master.

Gdzie kupić piękne lampy nad lustro?

Sklep Light Master poleca swoje lampy nad lustro. Wybór jest duży, lampy są najróżniejszych kolorów, kształtów i wielkości. Na pewno dobierzecie coś dla siebie, pamiętając o wskazówkach z poprzedniego akapitu.
Sprawdź ofertę Light Master i wybierz lampę nad lustro idealną do Twoich potrzeb i Twojej łazienki! 🙂

https://light-master.pl/cat-pol-1214553914-LAMPY-NAD-LUSTRO.html

 

EL-KAB Sp. Z o.o.
light-master.pl
Os.Bermudy 92 / Wawrów
66-400 Gorzów Wlkp.