Indigo hurtownia – miejsce dla każdej kobiety

Indigo hurtownia – miejsce dla każdej kobiety

25 marca, 2019 Wyłączono przez MW

Każda kobieta pragnie o siebie zadbać w jak najlepszy sposób. Jednak w trakcie codziennych obowiązków paznokcie narażone są na uderzenia, zarysowania. Dlatego należy ze szczególna uwagą zadbać o dłonie. Indigo hurtownia oferuje szeroki wybór produktów do stylizacji paznokci.

Indigo hurtownia

Piękne i zadbane paznokcie

W sklepie dostępne są lakiery hybrydowe, akrylowe, żelowe oraz tradycyjne. Obecnie wiele kobiet preferuje manicure hybrydowy ze względu na jego wytrzymałość, trwałość oraz atrakcyjny wygląd. Lakiery są odpowiednio napigmentowane, nie płowieją, ani nie zmieniają koloru. Mają doskonałą przyczepność do płytki paznokcia, a odpowiednia konsystencja pozwala uzyskać głębię koloru już dzięki 2 warstwom. Indigo hurtownia oferuje lakiery hybrydowe, które są bezpieczne dla płytki, rozpuszczają się w acetonie. W sklepie znajduje się szeroki wybór kolorów.

Indigo hurtownia – wyjątkowy charakter produktów

W sklepie oferowane są ozdoby do paznokci, nitki, pyłki oraz kryształy Swarovski. Żele w pędzelku są także doskonałym rozwiązaniem. Co ważne, zastosowano nowoczesną technologię, dzięki czemu nie ma konieczności mieszania żelu przed użyciem. Dodatkowo – każdy żel ma swój pędzelek – ułatwia to pracę. Nie trzeba myć jednego pędzelka po korzystaniu z danego żelu. Jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Sklep oferuje także kremy, balsamy oraz olejki do ciała. Mają one piękny zapach. Dodatkowo idealnie nawilżają skórę ciała. Doskonale sprawdzą się w domowym SPA.
Manicure hybrydowy można wykonywać w domu. Do tego potrzebne są specjalne lampy UV – które dostępne są w ofercie Indigo.