Inov-8 Trailtalon 290 – profesjonalne buty do biegania w terenie

Inov-8 Trailtalon 290 – profesjonalne buty do biegania w terenie

9 października, 2018 Wyłącz przez PK

Szukasz wygodnych butów do biegania po na twardych i kamienistych nawierzchniach? Buty Inov-8 Trailtalon 290 spełnią Twoje oczekiwania i zagwarantują Twoim stopom wygodę i odpowiednią ochronę. Sprawdź dlaczego warto wybrać ten model!

Buty Trailtalon 290 – specyfikacja

Inov-8 Trailtalon 290

Buty Inov-8 Trailtalon 290 to specjalny model przeznaczony do biegania w terenie oraz miejskiego trialu. Idealnie dopasowują się do stopy, zapewniając wysoki komfort i doskonałą amortyzację, na które wpływają między innymi: innowacyjna konstrukcja cholewki oraz dwuczęściowa pianka PowerFlow o bardzo dużej sprężystości. Inov-8 Trailtalon 290 posiadają dodatkowo utwardzoną na pięcie podeszwę, co zapobiega poślizgnięciu się i zwiększa bezpieczeństwo podczas biegania. Ich cholewka została wykonana z lekkiej siateczki, gwarantującej oddychalność oraz oblanej gumą, która zwiększa jej wytrzymałość. Co więcej, posiadają wyrazisty bieżnik, o kółkach szerokości 4 mm.

Inov-8 Trailtalon 290 – zalety

Buty Inov-8 Trailtalon 290 są doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników biegania w terenie. Są niezwykle wygodne i wytrzymałe. Posiadają zintegrowany z cholewką język, który zapobiega przedostawaniu się do ich wnętrza drobnych kamyczków. Zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu, idealnie dopasowując się do stopy oraz eliminując ryzyko poślizgnięcia. Inov-8 Trailtalon 290 to doskonały wybór dla wszystkich sportowców.