Jak długo komornik może prowadzić egzekucję?

Jak długo komornik może prowadzić egzekucję?

10 września, 2021 Wyłączono przez J M

W dzisiejszym świecie, jak statystyki pokazują nie posiada praktycznie żadnych oszczędności. Mnóstwo osób zadłuża się po sam kraniec, korzysta z życia i bawi się do woli. Niestety kiedys może się ta sielanka skończyć. Może zacząć brakować Ci pieniędzy, które później musisz przecież spłacić. Pomimo wielu przypomnień, upomnień i rrozpraw sądowych nie jesteś w stanie się wypołacić. Wtedy rozpoczyna się proces postępowania egzekucyjnego, a w takiej sytuacji można się spodziewać zajęcia komorniczego. Jak długo komornik może prowadzić egzekucję? Dowiecie się we wpisie.

scott graham 5fNmWej4tAA unsplash 3

Jak długo komornik może prowadzić egzekucję – jak to wygląda?

Egzekucja komornicza to skomplikowany proces w którym dochodzi do zajęcia majątku dłużnika. W takiej sytuacji sporo osób zadaje sobie pytanie, jak długo komornik może prowadzić egzekucję. Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, jednak sprowadza się do tego, że albo zostanie uregulowane wszystkie należności lub dłużnik bezskutecznie nie będzie mógł się spłacić.

Dlaczego to takie trudne?

Jesli popadasz w długi to ciężko z nich wyjść. Dług goni dług a spłata spłatę, a zarobków brak. Taki okres jest bardzo ciężki. jak długo komornik może prowadzić egzekucję wszystko zależy od Ciebie, nie ma tu przedziału czasowego.