Jak dobrać biżuterię do zegarka, by nie przesadzić?

Jak dobrać biżuterię do zegarka, by nie przesadzić?

26 lutego, 2019 Wyłączono przez SP

Zegarki dobrze wyglądają w towarzystwie biżuterii, o ile dodatki uzupełniają stylizację i podkreślają charakter czasomierzy. Ważne, by ich nie przytłoczyły. Dlatego dziś piszemy o tym, jak dobrać biżuterię do zegarka, by nie osiągnąć mimowolnie kiczowatego i przesadzonego efektu.

Kilka wskazówek, jak dobrać biżuterię do zegarka

Naczelną zasadą jest zachowanie umiaru. Niewskazane jest zakładanie na jedną dłoń, jeden nadgarstek licznych bransoletek, zegarka i pierścionków. Lepiej wybrać dwa spośród tych elementów lub podzielić je między obie dłonie. Ważne, by zachować tu równowagę i równomiernie rozłożyć akcenty w stylizacji. Wtedy efekt będzie pełen klasy i dobrego gustu.\

subtelna biżuteria do zegarka

Więcej wskazówek na temat tego, jak dobrać biżuterię do zegarka, znajdziesz w artykule: https://luxtime.pl/bizuteria-do-zegarka

biżuteryjny zegarek nie wymaga dodatków

Kiedy nie dobierać biżuterii do zegarka?

Zdecydowanie odradzamy zestawianie zegarka z dodatkową biżuterią, jeśli on sam ma mocno biżuteryjny charakter. Tak będzie w przypadku czasomierzy wysadzanych bogato kamieniami, zrobionych z metali szlachetnych, mających rozbudowane i ekstrawaganckie bransolety. Tu lepiej zachować umiar, który poskutkuje elegancką stylizacją.

Pamiętaj o tym, że ostatecznie to Ty decydujesz, i jeśli będziesz miała ochotę na przepych, nic nie stoi na przeszkodzie.