Jak dobrać okulary do kształtu twarzy – praktyczne wskazówki

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy – praktyczne wskazówki

20 marca, 2019 Wyłączono przez MS

Chcesz kupić nowe okulary, jednak nie wiesz jak dobrać okulary do kształtu twarzy? W takim razie przychodzimy Ci z pomocą, prezentując kilka przydatnych wskazówek na temat doboru okularów do różnych kształtów twarzy. Sprawdź sam!

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy – jakie modele wybrać dla twarzy okrągłej i kwadratowej?

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy? Sprawdź nasze wskazówki!

Zanim odpowiemy na pytanie jak dobrać okulary do kształtu twarzy, warto zastanowić się z jakim kształtem twarzy możemy się spotkać. Wielu ludzi posiada twarz okrągłą lub kwadratową, ale możemy wyróżnić także twarz w kształcie serca oraz owalną. Osoby o okrągłej twarzy powinny wybierać modele okularów, które sprawią, że ich twarz będzie wydawać się szczuplejsza. Najlepszym modelem dla takich osób będą okulary prostokątne, posiadające ostre kształty, a także okulary o „kocim kształcie”. Dla osób z kwadratową twarzą świetnie sprawdzą się modele zaokrąglone, dzięki którym złagodzimy mocne, geometryczne rysy twarzy. Istotne znaczenie ma również kolor okularów – ciemne okulary wzmocnią delikatne rysy twarzy, natomiast jasne i pastelowe oprawki sprawią, że twarz z mocno zarysowanymi kształtami, będzie wyglądać nieco łagodniej i delikatniej.

Gdzie kupić okulary wysokiej jakości?

Jeśli wiesz już jak dobrać okulary do kształtu twarzy to koniecznie sprawdź ofertę okularów w sklepie Arctica Warszawa i wybierz coś dla siebie

Wiesz już jak dobrać okulary do kształtu twarzy, a teraz zdradzimy Ci gdzie kupić okulary odznaczające się wysoką jakością. Szeroki wybór okularów znajdziesz w sklepie internetowym Arctica Warszawa. Możesz wybierać spośród wielu modeli, dlatego z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie. Dodatkowo wszystkie produkty na stronie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!