Jak pokonać kryzys w związku?

Jak pokonać kryzys w związku?

26 lutego, 2019 Wyłączono przez SP

Po każdym happy endzie następuje zwykłe życie z wszystkimi jego blaskami i cieniami. Żarliwe uczucia prędzej czy później stygną, w związkach pojawiają się problemy. Piszemy dziś o tym, jak pokonać kryzys w związku, a nasz artykuł powstał na podstawie materiału luksusowego sklepu erotycznego Releve: https://releve.pl/blog/kryzys-w-zwiazku-jak-go-pokonac/

Skąd wziął się kryzys w Waszym związku?

Kryzysy w związkach najczęściej biorą się z braku komunikacji lub z niewłaściwego jej prowadzenia. Często problemy przemilcza się, by nie wzniecać burz. To prowadzi do nagromadzenia się wzajemnych pretensji, które prędzej czy później powodują załamanie w relacji i prawdziwy tajfun. Najlepiej po prostu do takiej sytuacji nie doprowadzić, regularnie i otwarcie rozmawiając. Jeśli jednak już doszło do spiętrzenia się problemów, spróbujcie najpierw o nich porozmawiać i wspólnie ustalić, co jest ich przyczyną.

jak pokonać kryzys w związku

Czy chcecie pokonać kryzys w związku wspólnie?

Nawet jeśli będziecie wiedzieli, jak pokonać kryzys w związku, nie poradzicie sobie z tym, jeśli nie będziecie chcieli wspólnie i równo pracować na poprawę sytuacji. To nie jest miejsce na szukanie winnego, ale sprzymierzeńca w walce o uratowanie Waszego związku.

kryzys w związku jak pokonać

Jak rozwiązać kryzys?

Kryzys pokonacie, poświęcając sobie nawzajem czas. Czy to w myślach, czy w rozmowie, czy także w łóżku. Także (a może: zwłaszcza) o sferę erotyki musicie zadbać, bo oziębłość bywa jednym z głównych źródeł kryzysów w związkach.