Jak przygotować projekt przypinki poprawnie?

Jak przygotować projekt przypinki poprawnie?

15 czerwca, 2020 Wyłączono przez DB

Przypinki – nie tylko forma dodatku

Dla wielu w momencie, w którym wyobrażamy sobie przypinki zwykle widzimy je jako dodatek do jeansowych catan spódniczek bądź też do torebek czy też marynarek lub płaszczy. Niemniej jednak przypinka może służyć nie tylko jako ciekawe detal, który sprawi, że dane ubranie będzie spersonalizowane. Może także posłużyć jako element marketingowy czy też wszelkiego rodzaju gift dla sklepów internetowych czy innych firm. Pytanie jednak jak przygotować projekt przypinki, aby pojawił się na niej dokładnie taki obrazek czy grafika bądź też napis, jaki samodzielnie wybierzemy?

projekt graficzny przypinki 371x371 1

Jak przygotować projekt przypinki?

Wydawać by się mogło, że jeżeli nie mamy dostępu do Photoshopa czy do programu Corel przygotowanie projektu przypinki jest problemem. Niemniej jednak w tym wypadku liczy się przede wszystkim kreatywność! A to w jakim programie graficznym, bądź nie graficznym stworzymy nasz projekt, nie ma tak naprawdę znaczenia. Jak przygotować projekt przypinki profesjonalnie?
Wybierzmy darmowe programy takie jak Inkscape czy Gimp. Pamiętajmy także by projekt zapisać w odpowiednim formacie. PDF, .JPG, czy dedykowany CDR, czyli format Corela lub PSD format Photoshopa – będa idealne! A czy w tworzeniu Twojego projektu będzie liczyła się kolorystyka, tekst oraz spady? By znaleźć odpowiedzi na te pytania odsyłamy Cie do artykułu na blogu Przypiny, gdzie znajdziesz szczegółowe porady!