Jak się ubrać do masażu w fotelu masującym? Sprawdź!

Jak się ubrać do masażu w fotelu masującym? Sprawdź!

22 grudnia, 2020 Wyłączono przez A S

Masaż jest niewątpliwie chwilą prawdziwej przyjemności. Ludzie od wielu wieków oddają się temu rytuałowi. Obecnie do wyboru mamy masaż u profesjonalnego masażysty lub na specjalnym fotelu masującym. Sprawdź jak się ubrać do masażu w fotelu masującym, a jak wybierając się do salonu masażu!

Jak się ubrać do masażu u masażysty?

Wybierając się pierwszy raz na masaż wiele osób jest pełnych wątpliwości. Jedną z głównym niepewności jest kwestia ubioru. Warto dużo wcześniej upewnić się co do tej kwestii w salonie, do którego się wybieramy. Co ciekawe, w zdecydowanej większości miejsc tego typu zamiast się ubierać, będziemy musieli się rozebrać. Do masażu całego ciała, wykonywanego przez masażystę, konieczne jest pozostanie w samej bieliźnie. W większości salonów dostępna będzie dla nas bielizna jednorazowa, co jest ważne szczególnie w przypadku masażu olejami, które mogą ją trwale poplamić.

Jak się ubrać do masażu w fotelu masującym?

W przypadku masażu na specjalnym fotelu sytuacja jest nieco inna. Masaż wykonywany jest bowiem w ubraniu, dlatego warto zastanowić się w czym będzie nam naprawdę wygodnie i komfortowo. A więc jak się ubrać do masażu w fotelu masującym? Przede wszystkim luźno i wygodnie! Musimy bowiem umieć się w takim ubraniu rozluźnić i zrelaksować. Najlepiej sprawdzą się więc dresy, a także prosty t-shirt czy bluza. Kobiety często stawiają w takiej sytuacji na przykład na sportowe legginsy. Jeśli masaż na fotelu wykonujemy w zaciszu własnego domu możemy oczywiście zrobić to w bieliźnie.