Jak zmienić tapetę w iphonie? Podstawowe funkcje

Jak zmienić tapetę w iphonie? Podstawowe funkcje

30 listopada, 2021 Wyłączono przez J M

Wiele osób czy to na Mikołaja, czy Black Friday kupuje coraz to najnowsze telefony, chodź tego nie potrzebują. Często zdarza się również tak, że osoby zmieniają interfejs, system i model telefonu na inny, aby wypróbować najnowsze możliwości czy funkcje. Częstą zmianą jest przeskoczenie z Androida na iOSa od firmy Apple, co może być prawdziwym wyzwaniem. Oba różnią się od siebie pod wieloma względami, a dla osób korzystanie nawet z najprostszych i najłatwiejszych opcji staje się problematyczne. Otrzymujemy sporo zapytań o poziomie baterii, wybraniu języka, a nawet jak zmienić tapetę w iPhone! Serio! Bardzo dużo ludzi kupuje telefony, a nawet nie wie, jak z nich korzystać. Dzisiaj nieco o tym w materiale.

e13dfb44 0080 44f3 b928 5912541c4ea1

Jak zmienić tapetę w Iphonie, czyli zguba nowych użytkowników

Dla wielu przerzucenie się z Androida na telefony Apple to coś normalnego, jednak dla wielu jest to bardzo problematyczne. Jak zmienić tapetę w IPhone, korekta pisania i inne takie funkcje pomimo tego, że nie są ukryte, są ciężkie do znalezienia przez laika i nowego użytkownika. Wszystkie takie funkcje znajdziecie jednak w ustawieniach telefonu, co jest zarówno proste, jak i oczywiste…chyba jednak nie dla wszystkich.

Ironia

Pytania typu jak zmienić tapetę w iPhone pokazują właśnie, że ludzie nadal są zacofani i mają problemy z użytkowaniem nawet najprostszych sprzętów. Powinniśmy się rozwijać i uczyć, aby nie zajmować się takimi głupotami. Niemniej wiecie już, jak i gdzie znaleźć takie opcje.