Kable kolorowe – wprowadzisz trochę koloru w ponurą zimie ?

6 stycznia, 2018 Wyłączono przez DB

Zima to szaruga i szybko kończące się dni. Większości z nas szczególnie dokucza szybki mrok. Wstajemy – ciemno. Wychodzimy z pracy – ciemno. Można nabawić się depresji ! I może właśnie te ciemne barwy tchnęły dekoratorów do zmiany w modzie. W 2018 roku zobaczymy w salonach meblowych więcej kolorów. W magazynach decor już widać kolorowe dodatki, więcej kwiatów oraz jasnych detali. Tak jakby magazyny i salony wchodziły już pewną nogą w wiosenny sezon. A co z nami tymi, którzy w domach nie mają tyle kolorów, tymi co chcą coś zmienić ale dość nieśmiało nie jak kuchenne rewolucje?

Zacznij od szczegółów – kable kolorowe

kable kolorowe

kable kolorowe

kable kolorowe

Kable kolorowe to projekt firmy Imin Design. To designerskie lampy, które – sami spójrzcie- pasują do każdego wnętrza. Przeglądając realizacje firmy znalazłam kable także w uwaga kuchni ! Super pasują do loftów, gdzie sufity są wysokie. Samodzielnie można wybrać dekoracyjną żarówkę. To duży plus dla mnie bo lubię ciepłe światło – żółte. Za to duża część moich znajomych jak się dowiedziałam woli to białe, bo sprawia,ze mieszkanie błyszczy i harmonizuje się z meblami. No właśnie meble ! Jak kable kolorowe dobrać do mebli? Bez problemu kolor kabli wybieramy sami. Może być jednokolorowy, może być w splocie z kilku kolorów. Nasza decyzja.

Zmierzając do końca mojego wywodu o lampach imin design. Są modne, są nowoczesne, są designerskie. Wpasują się w przestrzeń i niecą ją ożywią.