Kable w oplocie – bądź pomysłowy!

Kable w oplocie – bądź pomysłowy!

23 grudnia, 2016 Wyłączono przez MB

Jeśli zastanawiasz się, jak w prosty sposób zmienić wystrój swojego mieszkania, trafiłeś w dobre miejsce. W dzisiejszym artykule przedstawimy ci proste i jednocześnie stylowe rozwiązanie, które ożywi twoje pomieszczenie. W czym tkwi sekret? To kable w oplocie. Zaciekawiony? Czytaj dalej, a dowiesz się więcej.

www.sklep.imindesign.pl

Kable w oplocie – dlaczego prostota ma sens?

Projektanci z Imin Design obmyślili prosty plan – oświetlenie dekoracyjne składające się z lamp, żarówek i … kabli w oplocie. Dzięki różnorodnym kolorom możesz wyposażyć swoje mieszkanie w oświetlenie z tej samej rodziny. Jak to wygląda w praktyce? Z Imin Design udekorujesz swój dom żarówkami i lampami w podobnych barwach. A co, jeśli masz inny pomysł na oświetlenie? O tym w kolejnym akapicie.

Kable w oplocie - żarówki

Kable w oplocie… a może własny projekt?

Z Imin Design będziesz miał niezwykłą możliwość samodzielnego zaprojektowania oświetlenia! Klienci sklepu mogą samodzielnie zaprojektować lampę, wybrać materiały, z których będzie zrobiona i po pewnym czasie cieszyć się upragnionym gadżetem. Dzięki tej opcji poczujesz się jak profesjonalny projektant. W ten sposób do tej pory powstały takie gadżety jak lampa z tub kartonowych i inne przedmioty z kabli w oplocie.

Oświetlenie dekoracyjne, które pasuje do wszystkiego!

Niewątpliwym atutem oświetlenia oferowanego przez Imin Design jest to, że jego zachowawcze formy i eleganckie projekty pasują do niemal każdego wnętrza. Nie ma  więc znaczenia to, czy twój salon jest urzadzony w duchu klasycznym, czy preferujesz nowocześniejsze rozwiązania. Projekty Imin Design sprawdzą się wszędzie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową i zapoznaj się z ofertą. Skorzystać możesz ze specjalnego konfuguratora, który pomoże ci zaplanować kolor poszczególnych części lampy i żarówki.

Imin Design
ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
881 290 920
imin@imindesign.pl