Kable w oplocie – czy to ma sens?

Kable w oplocie – czy to ma sens?

7 listopada, 2016 Wyłączono przez MB

Czasem nieoczywiste wykorzystanie tworzyw, które dobrze znamy, przynosi niespodziewane rezultaty. Czy kable w oplocie mogą stanowić ciekawą bazę dla nowoczesnego oświetlenia? W dzisiejszym tekście postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Sprawdźmy ofertę Imin Design i przekonajmy się, czy lampy z kabli w oplocie mają sens!

Kable w oplocie – ale o co tu chodzi?

Kolorowe kable w oplocie sprawiają, że każdy produkt Imin Design zyskuje ciekawy, niepowtarzalny charakter. Nie jest ważne, czy wybierzesz lampę loft, lampę stojącą czy żarówkę ozdobną – każde z tych rozwiązań, dzięki kablom w różnych barwach jest zarówno minimalistycznym, jak i ożywiającym każdą przestrzeń dodatkiem!

Czy kable w oplocie sprawdzą się w moim mieszkaniu?

Ta kwestia pozwala nam wspomnieć o kolejnej zalecie tych produktów. Dzięki prostym formom, kolorowym kablom w oplocie i eleganckim projektom, dekoracyjne oświetlenie Imin Design świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni. Twój salon urządzony jest dość zachowawczo i brak tu krzykliwych dodatków? Idealnie, prosta lampa loft z kablem w oplocie w ciekawym kolorze idealnie się tu sprawdzi. A może twój pokój dzienny przepełniony jest różnobarwnymi gadżetami i szukasz oświetlenia w podobnym klimacie? W tym przypadku produkty Imin również się przydadzą – sprawdź intensywne kolory kabli w oplocie i dopasuj je do swojego pomieszczenia.

Kable w oplocie szare - Imin Design

Masz duszę artysty? Zaprojektuj lampę sam!

Jeśli natomiast marzy ci się realizacja własnego projektu, skorzystam z innej oferty Imin Design – zaprojektuj dowolną lampę i wybierz materiały, z których ma być stworzona. Dzięki tej opcji masz okazję poczuć się jak profesjonalny projektant i zachwycić swoich gości niebanalnymi rozwiązaniami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź stronę internetową Imin Design1

Imin Design
ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
881 290 920
imin@imindesign.pl

http://www.sklep.imindesign.pl/