Kable w oplocie – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Kable w oplocie – klasyka w nowoczesnym wydaniu

25 sierpnia, 2016 Wyłączono przez MB

Przechadzając się po swoim mieszkaniu stwierdziłeś, że czas zmienić coś w jego wystroju? Nie masz ani czasu, ani cierpliwości, żeby planować, a potem realizować remont? Jeśli zależy ci na tym, żeby twoje pomieszczenia nabrały nowego charakteru bez uciążliwych prac, zacznij zastanawiać się nad dodatkami. Nie zapominaj przy tym o świetleniu – to ono często nadaje wnętrzom pożądany klimat. Zapoznaj się z niezwykła ofertą Imin Design i przekonaj się, w jaki sposób wykorzystać można kable w oplocie.

Kable w oplocie – wszystkie kolory tęczy

Imin design oferuje nowoczesne oświetlenie, do stworzenia którego użyto kable w oplocie w różnorodnych kolorach. Dzięki temu z łatwością możesz dopasować produkt do dotychczasowego wystroju mieszkania. Możesz również wybrać produkty „z tej samej rodziny”, czyli w podobnej wersji kolorystycznej i w ten sposób zaopatrzyć całe mieszkanie.

Kable w oplocie – eleganckie wnętrza

Projektanci Imin Design wykorzystali sprawdzone rozwiązania. Stworzone przez nich projekty cechują się minimalizmem i prostymi formami. Zachowawczy wygląd produktów przełamano nowoczesnym wyglądem kabli w oplocie. Dzięki temu produktu Imin łączą w sobie tradycję i najnowsze trendy. Proste formy sprawiają, że lampy i żarówki tego producenta pasować będą do niemal każdego pomieszczenia. Nie wierzysz? Sprawdź przykładowe wystroje pomieszczeń na stronie Imin.

lampy loft - kable w oplocie

Wolisz sam zaprojektować oświetlenie?

Marka Imin oferuje swoim klientom niezwykłą możliwość – mogą oni sami zaprojektować wymarzoną lampę. Mają okazję wybrać materiały oraz ogólny wygląd oświetlenia. Takie zaangażowanie klientów w proces twórczy przyniosło wiele ciekawych projektów. Chcesz sprawdzić, jaki był efekt? Odwiedź stronę Imin Design i przekonaj się, w jaki niecodzienny sposób wykorzystać można kolorowe kable w oplocie.

Imin Design
ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
881 290 920
imin@imindesign.pl
www.sklep.imindesign.pl