Kajak BIC Ouassou – uniwersalny i niezwykle kompaktowy

Kajak BIC Ouassou – uniwersalny i niezwykle kompaktowy

9 lipca, 2020 Wyłączono przez RG

Jeśli uwielbiasz zabawę na wodzie i zastanawiasz się w jaki sposób możesz uatrakcyjnić sobie i bliskim tegoroczne wakacje to sprawdź koniecznie produkt jakim jest kajak BIC Ouassou. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić najważniejsze informacje na jego temat.

Doskonała zabawa z kajakiem BIC Ouassou

Kajak BIC Ouassou to uniwersalny produkt, który zapewni Ci doskonałą rozrywkę na wodzie. Posiada on doskonały ślizg, który zapewnia znakomitą manewrowość i kontrolę. Sprawdzi się on doskonale podczas letnich wypraw nad plażę. Jest on wyposażony w rączki na rufie, które sprawiają że z łatwością można wydostać się z wody na pokład. Ten produkt od firmy BIC poskromi każdą falę. Jest on szybki i posiada opływowe kształty, które dobrze wpływają na jego sterowność.

Koniec z nudą na plaży

Produkt jakim jest kajak BIC Ouassou dzięki systemowi ochronnemu może być wykorzystywany także podczas pływania na falach i spływie. Wyróżnia się on niewielką wagą oraz kompaktową budową, która sprawia że jego transportowanie nie jest niczym trudnym. Warto dodać, że kajak ten posiada podnóżek oraz wygodne siedzenia, które są obite przy pomocy pianki EVA. Znaleźć w nim można także podstawkę na napoje oraz miejsce na oparcie. Gumowe uchwyty sprawiają, że jego z łatwością zabierzesz go w każde miejsce. Kajak przeznaczony jest dla 2 osób – dorosłego i dziecka.

kajak BIC Ouassou