Co musisz wiedzieć o karcie badania lekarskiego dla kierowcy?

Co musisz wiedzieć o karcie badania lekarskiego dla kierowcy?

24 września, 2020 Wyłączono przez KKn

Karta badania lekarskiego dla kierowcy jest wymagana podczas zdawania egzaminu na prawo jazdy. Badania są wymagane, aby sprawdzić, czy stan zdrowia osoby zdającej egzamin jest wystarczająco dobry, aby móc swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie prowadzić samochód. Sprawdź jakie badania są konieczne do otrzymania tego dokumentu!

Procedury niezbędne do uzyskania karty badania lekarskiego dla kierowcy

Aby przeprowadzić wymagane badania, po pierwsze należy umówić się na wizytę w odpowiedniej placówce medycznej. Na wizytę powinno się mieć przeznaczone od ok 20 do 30 minut. Jest to poglądowy czas, który może być znacznie mniejszy. Aby udać się na wizytę warto być wyspanym i nie spożywać środków odurzających przed. Jeśli nosisz okulary, soczewki lub aparat słuchowy, koniecznie weź je ze sobą! Niezbędna będzie także dokumentacja, czyli dowód osobisty, ważne wyniki badań, jeśli przechodzisz jakieś przewlekłe lub groźne i istotne w tej sprawi choroby. Lekarz na wizycie sprawdzi ogólny stan pacjenta, taki jak wzrok, słuch oraz inne ważne elementy funkcjonowania organizmu. Specjalistyczne dane umieści do karty badania lekarskiego dla kierowcy.

karta badania lekarskiego dla kierowcy od UniDruk

Gdzie zakupić kartę badania lekarskiego dla kierowcy?

Idealnym rozwiązaniem na zakup karty badania lekarskiego dla kierowcy będzie Internet. W drukarni internetowej Uni Druk jest możliwość zamówienia online. Oferowany druk jest wykonany na papierze typu „Papier offset 70g” w formacie A-3. Jeśli przychodnia zamawia druki, jest możliwość ich personalizacji oraz nadrukowania odpowiednich danych placówki.