Katarek complete – kompleksowe rozwiązanie do walki z katarem

Katarek complete – kompleksowe rozwiązanie do walki z katarem

25 czerwca, 2019 Wyłączono przez MS

Katar, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci to bardzo męcząca i uciążliwa dolegliwość. Często powoduje on rozdrażnienie, zmęczenie, a także utrudnia zasypianie. Na szczęście istnieją sprawdzone produkty do walki z katarem, które z powodzeniem mogą być stosowane u dzieci już powyżej pierwszego roku życia. Takim rozwiązaniem jest właśnie katarek complete – sprawdźcie, co znajdziecie w tym zestawie! Serdecznie zapraszamy!

Katarek complete – co znajdziemy w zestawie?

Katarek complete to sprawdzony zestaw do walki z katarem u dziecka

Katarek complete to kompletny zestaw do walki z katarem, oparty o słynną metodę 3 kroków. W zestawie znajdują się: aspirator do nosa z wymiennymi końcówkami, specjalna szczoteczka do czyszczenia urządzenia, a także roztwór soli fizjologicznej. Przy pomocy tego roztworu rozrzedzamy zalegającą w nosie dziecka wydzielinę, którą następnie usuwamy delikatnie, przy pomocy aspiratora do nosa. Po usunięciu wydzieliny ponownie stosujemy roztwór soli fizjologicznej, aby nawilżyć błonę śluzową dziecka i zapobiec wszelkim zaczerwienieniom i podrażnieniom skóry. Produkty zawarte w zestawie szybko i skutecznie pozwalają pozbyć się kataru u dziecka i ułatwić mu swobodne oddychanie oraz spokojny sen.

Gdzie szukać porad i sprawdzonych produktów na katar u dziecka?

Mnóstwo ciekawych i sprawdzonych porad na temat rozpoznania i leczenia kataru u dziecka znajdziecie na stronie internetowej Katarek. Na stronie znajdują się nie tylko porady i informacje, ale również sprawdzone i bezpieczne produkty do walki z katarem, takie jak katarek complete. Sprawdźcie sami!