Kempingi w Norwegii – idealne miejsce na wakacje

Kempingi w Norwegii – idealne miejsce na wakacje

10 czerwca, 2019 Wyłączono przez RG

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej będzie wybrać się na tegoroczne wakacje? Chciałbyś w tym roku przeżyć niezwykłą przygodę i odpocząć za granicą? Kempingi w Norwegii to doskonałe miejsca, w których możesz zatrzymać się aby zwiedzić ten przepiękny kraj.

Kempingi w Norwegii – tani sposób na zwiedzenie pięknego kraju

kempingi w norwegii

Norwegia to kraj pełen fiordów, który nazywany jest państwem małych miasteczek. Znajdują się w niej liczne, skaliste wybrzeża, których piękno zapiera dech w piersiach. W Państwie tym istnieje też kilka miejsc, które oficjalnie mieszczą się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierając kempingi w Norwegii będziesz w stanie odwiedzić wiele ciekawych miejsc turystycznych. Warto odwiedzić między innymi Geirangerfjord, gdzie polecamy wybrać się na niezapomnianą wycieczkę promem, z której zobaczycie urok fiordów oraz niezwykłych wodospadów. Warto dodać, że kemping jest o wiele korzystniejszą opcją niż klasyczne zakwaterowanie, głownie ze względów finansowych.

Przeżyj niezapomnianą przygodę wraz ze swoją rodziną

Nordkapp znajdujący się na przylądku północnym to miejsce określane przez wiele osób jako koniec świata. Można stamtąd podziwiać piękne widoki oraz zrelaksować się podziwiając gwiazdy i blask księżyca. Norwegia to kraj pełen atrakcji, które z pewnością zaspokoją nawet bardzo wymagające osoby. Kempingi w Norwegii to doskonałe rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i paczki znajomych żądnej przygód.