Kiedy wróci Bundesliga? – czyli przemyślenia kibica

Kiedy wróci Bundesliga? – czyli przemyślenia kibica

28 lipca, 2020 Wyłączono przez PL

Kiedy wróci Bundesliga? To pytanie jeszcze kilka miesięcy temu brzmiało w zupełnie innym kontekście i z zupełnie innym ładunkiem emocjonalnym. Niestety panująca pandemia pokrzyżowała wiele planów związanych z naszym codziennym życiem, ale również i rozrywką, jaką niewątpliwie jest sport. Na szczęście udało się dokończyć ligowe rozgrywki w większości państw europejskich i wyłoniliśmy krajowych mistrzów w nieco innej rzeczywistości.

Przerwa od gry nie była w stanie zatrzymać Bayernu

I choć powrót kibiców na stadiony jeszcze nie przypomina stanu sprzed początków koronawirusa, to na boiskach nie zabrakło emocji. W przypadku Bundesligi najbardziej na to, kiedy wróci Bundesliga czekał Robert Lewandowski, który rozgrywa sezon życia w swojej karierze. Tego sportowca nawet pandemia nie była w stanie zatrzymać, a jego wciąż imponująca forma doprowadziła Bayern Monachium po kolejne z rzędu trofeum Mistrza Niemiec. Polak wciąż zachowuje szansę na zdobycie prestiżowej nagrody złotego buta dla najskuteczniejszego strzelca, co świadczy o jego wielkiej klasie.

germany 1454777 1280

Kibice zmotywowani końcówką sezonu czekają na to kiedy wróci Bundesliga

Obecnie kibice zadają sobie ponownie pytanie kiedy wróci Bundesliga, a wraz z nią kolejny sezon pełen emocji? Czy ktoś w Niemczech jest w stanie pokonać rozpędzony od kilku sezonów Bayern i zmienić go na pozycji lidera? Na te pytania uzyskamy odpowiedź niebawem, a tym czasem oczy całego świata skierowane są na zakończenie rozgrywek Ligi Mistrzów, w których niemiecka drużyna wciąż ma szansę na zwycięstwo.