Kim jest autorka książek Anna Langner i co warto wiedzieć o jej twórczości?

Kim jest autorka książek Anna Langner i co warto wiedzieć o jej twórczości?

15 lipca, 2021 Wyłączono przez P K E

Słoneczne lato w pełni sprawia, że trudno o lepszą formę rozrywki, niż usiąść przy dobrej, równie gorącej lekturze i dać się ponieść opowieści. Najlepszym wyborem w takim wypadku będzie Anna Langner i jej powieści. Co warto o nich wiedzieć?

Kim jest Anna Langner?

Nazwisko Anna Langner to jedno z najpopularniejszych polskich odkryć ostatnich sezonów. Zanim trafiła ze swoją twórczością na sklepowe półki, zjednała sobie całą rzeszę wiernych czytelniczek, publikując swoje powieści w serwisie Wattpad pod pseudonimem vanillafighter. Tworzy opowieści dla kobiet, zajmując się literaturą z gatunków romans i New Adult. Utrzymuje także stały kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz osobistej strony internetowej.

60dd844b62be2

Emocjonujące powieści z pieprzykiem

Anna Langner zadebiutowała w roku 2019 powieścią „Wszystko czego pragnę w te święta”, która od razu stała się bestsellerem na liście romansów zarówno w Polsce, jak i za granicą. „Letnie przesilenie”, „Niegrzeczne Last Minute”, „Syreny”, „Zniszcz mnie” czy „Nie byłaś grzeczna w tym roku” to zaskakujące fabuły, intrygi, zawiłe zwroty akcji, a także odważne sceny miłosne, wyraziste postacie i targające nimi sprzeczne emocje porywają coraz większą ilość czytelniczek (i czytelników). Jest to doskonały przykład prozy romantycznej o zabarwieniu erotycznym w nowoczesnej odsłonie. Pojawiające się wątki kryminalne, a przede wszystkim mnóstwo humoru sprawia, że książki czyta się z zapartym tchem.