Jaką klinikę okulistyczną w Krakowie wybrać?

Jaką klinikę okulistyczną w Krakowie wybrać?

29 listopada, 2022 Wyłączono przez MJ

Mieszkając w dużym mieście, z pewnością chcielibyśmy w pełni czerpać i korzystać z jego zasobów, w tym szerokich możliwości w zakresie opieki medycznej. Dla wielu z nas szczególnie istotne będą wysoce specjalistyczne placówki, które kompleksowo podejdą do tematu naszych przypadłości zdrowotnych, pozwolą nam je skorygować i powrócić do pełnej sprawności. Specjalizacji w medycynie jest oczywiście wiele – dziś przyjrzyjmy się okulistyce, która jest tak bliska wszystkim nam, którzy do codziennej pracy potrzebują okularów lub soczewek i na co dzień muszą wytężać swój wzrok w pracy przed monitorem. Wyszukując w internecie hasło „klinika okulistyczna Kraków” ukaże nam się wiele wyników – jak wybrać właściwą?

klinika okulistyczna kraków

Wybór kliniki okulistycznej w Krakowie

Poszukując kliniki okulistycznej w Krakowie z pewnością zwracamy uwagę na miejsca oferujące szerszy zakres usług. Tak właśnie jest w przypadku Delavi, gdzie znajdziemy nie tylko ambulatorium, ale także szpital okulistyczny i salon optyczny. Na miejscu mamy zatem możliwość nie tylko uzyskania szybkiej pomocy diagnostycznej, ale też poddania się zabiegom okulistycznym niezbędnym do zażegnania wielu przypadłości związanych ze wzrokiem oraz zasięgnięcia porady w kwestii wyboru odpowiednich szkieł i oprawek. A co szczególnie ważne w czasach pandemii – w siedzibie kliniki znajduje się także punkt szczepień, dzięki czemu możemy dodatkowo ochronić się przed grypą, COVID-19 i innymi chorobami.

klinika okulistyczna kraków

Co charakteryzuje klinikę?

Oczywiście samo miejsce to nie wszystko. Każdą klinikę tworzą ludzie i nie inaczej jest w tym przypadku – nad pacjentami czuwa zespół doświadczonych lekarzy o odpowiednich kwalifikacjach, którzy wiedzą, jak z empatią i jednocześnie fachowo podejść do każdego przypadku. Komfort pacjenta to jeden z najważniejszych aspektów, na które położony jest nacisk w Delavi. Klinika specjalizuje się w leczeniu jaskry, zaćmy, zwyrodnień plamki oraz siatkówki (wraz z witrektomią). W zakres usług wliczają się również zabiegi mające na celu usunięcia gradówek i guzków na powiekach oraz plastyka samych powiek. Szczególnie ważna dla niektórych pacjentów może być możliwość poddania się laserowej korekcji wzroku, która daje świetne efekty w przywracaniu ostrości widzenia. To wszystko możliwe jest również dzięki innowacyjnej, specjalistycznej aparaturze, umożliwiającej przeprowadzanie niezbędnych zabiegów w nowoczesny sposób – to między innymi laser Amaris 750S do korekcji wzroku czy rozmaite aparaty diagnostyczne, dzięki którym badanie wzroku przebiega w sposób komfortowy, bezstresowy i nieuciążliwy. Mamy nadzieję, że wybór odpowiedniej kliniki okulistycznej w Krakowie będzie teraz znacznie łatwiejszy!