Klipsch Subwoofer, czyli jak dodać dźwiękom mocy

Klipsch Subwoofer, czyli jak dodać dźwiękom mocy

27 lutego, 2019 Wyłączono przez WU

Klipsch subwoofer to bardzo fajny głośnik, który pozwoli wnieść sporo świeżości i mocy do dźwięku generowanego przez nas system audio. Czy to do słuchania muzyki, czy to oglądania filmów, czy dla wzmocnienia wrażeń płynących z gier komputerowych czy konsol, odrobina niezłej jakości basu zawsze doda klimatu i mocy. Aby dźwięk rzeczywiście nas poruszał, nie obejdzie się bez zamontowani głośnika, który zadba o dźwięki niższych pozycji.

Klipsch Subwoofer – aby nie brakowało basu

W przypadku kompletowania zespołów muzycznych, bardzo niewdzięczna rola przypada basistom. Są przedmiotem wielu żartów, jakoby ich gra nie wymagała żadnej finezji. Mówi się także, że w tym przypadku słychać, że ich nie ma. I rzeczywiście, choć normalnie nie zwracamy uwagi na dźwięki niższych częstotliwości, zauważamy je dopiero, gdy zaczyna ich brakować. Klipsch subwoofer zadba o to, abyś nie odczuwał takiego braku konsumując swoje ulubione multimedia.

Parametry techniczne głośnika

Z uwagi na generowanie dźwięków o niskich częstotliwościach, Klipsch subwoofer potrzebuje mieć spore gabaryty. Pojemność, średnica tarczy głośnika i masa mają za zadanie zapewnić, że żadne pasmo dźwięku nam nie ucieknie. Jak na swoją cenę odznacza się bardzo wysoką mocą, wynoszącą 150W. Głośnik ten posiada także spore możliwości regulacji.