Klocki z kamienia dla dzieci – wymień plastik na kamień

Klocki z kamienia dla dzieci – wymień plastik na kamień

15 maja, 2019 Wyłączono przez KB

Klocki z kamienia dla dzieci to klocki wykonane w pełni z naturalnych składników, które są bezpieczne dla dzieci i nie zawierają toksycznych substancji. Wykonane są z piasku kwarcowego, oleju lnianego i kredy, co sprawia, że są całkowicie eko. Są w pełni biodegradowalne i dziecko bez obaw może wkładać je do buzi. Nic mu się nie stanie.

klocki z kamienia dla dzieci  – czym się różnią od drewnianych?

Klocki z kamienia dla dzieci podobnie jak te z drewna mogą być kolorowane na rozmaite kolory i wzory. Bazuje na podobnych kształtach i wzorach, co powoduje, że dziecko może jednocześnie bawić się zarówno klockami drewnianymi jak i takimi z kamienia.

Czym są klocki konstrukcyjne?

Klocki z kamienia dla dzieci oferowane przez Edukatorek są tak zwanymi klockami konstrukcyjnymi, czyli pozwalają na budowanie rozmaitych wysokich form, które są zależne od umiejętności kreatywności dziecka. Zwykle dzieci zaczynają od nieśmiałych wieżyczek, a wraz z rozwojem malucha i jego umiejetności manualnych przychodzi czas na całe budynki. Budowle tworzone z tych klocków przybierają coraz bardziej szalone i skomplikowane formy.

dziecko zakrywa twarz
Klocki z kamienia dla dzieci to zabawa, która rozwija osobowość dziecka i jego zdolności manualne. Dodatkowo jest też zabawą, która nigdy się nie nudzi. Nie ma jednego poprawnego sposobu na ułożenie klocków – dlatego każdy kolejny raz jest nową przygodą.