Koktajle na Sylwestra – sposób na nietuzinkową imprezę!

Koktajle na Sylwestra – sposób na nietuzinkową imprezę!

17 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

Jak uczcić Sylwestra, by faktycznie ten dzień był wyjątkowy? Doradzamy zamianę zwykłego alkoholu oraz typowych drinków na koktajle na Sylwestra. Z pewnością wiele osób uzna, że jest to nietuzinkowe podejście do tematu alkoholu na Sylwestra, jednak warto wprowadzić zmiany do tradycyjnych przepisów. Warto zrelaksować się przy koktajlu, który wcale nie musi zawierać w sobie alkoholu, wystarczy, że będzie miał musujący płyn i już!

Co trzeba mieć, by przygotować pyszne koktajle na Sylwestra?

Warto zaopatrzyć się w dobry, solidny blender kielichowy. Blender kielichowy pozwoli zrobić ci nie tylko koktajle na Sylwestra, ale również pożywienie wymagające zmieszania bądź zblendowania produktów. Dobry blender kielichowy zrobi doskonałe i kremowe masło orzechowe, pyszne pasty do kanapek, jak również poradzi sobie ze zmiksowaniem zupy krem.
koktajle na sylwestra
Zastanawiacie się jak się zabrać do robienia własnoręcznego koktajlu? Wrzuć do blendera kielichowego pół dużego mango, jasny rum, wódkę smakową najlepiej o smaku mango, trochę mleczka kokosowego, sok z ananasa i kostki lodu. Wymieszaj to wszystko w blenderze kielichowym, koniecznie takim, który poradzi sobie bez problemu z kostkami lodu.

Więcej podpowiedzi znajduje się na stronie Vitamoc, gdzie opisane są rozmaite koktajle pasujące nie tylko na Sylwestra ale również na domówki i inne tego typu spotkania.