Kolczyki srebrne z cyrkoniami – hit, czy kit?

Kolczyki srebrne z cyrkoniami – hit, czy kit?

13 sierpnia, 2017 Wyłączono przez AN

Połączenie srebra i cyrkonii wydaje się połączeniem idealnym i od wielu lat w różnorakiej biżuterii stosowanej. Najczęściej można spotkać kolczyki srebrne z cyrkoniami, oraz takie połączenie w pierścionkach. My zdecydowanie skłaniamy się do tego, że ta klasyczna kompozycja jest niezaprzeczalnym HITEM!

srebrne kolczyki z cyrkoniami w kształcie łezki

 

Dlaczego HIT?

Ponieważ nie ukrywajmy – nie każdego stać na diamenty. 😉 Cyrkonia jest natomiast jego tanim odpowiednikiem, który może wyglądać równie ładnie. Zazwyczaj cyrkonie są bezbarwne, ale jeśli dodamy do niej odrobinę niklu, może osiągnąć barwę brązową. Przy połączeniu z cerem będzie pomarańczowa, a z kobaltem – niebieska. Można także dodać do niej chromu i mamy śliczny, zielony odcień.
Poza tym, małżeństwo cyrkonii ze srebrem, jest związkiem idealnym. Wygląda to bardzo elegancko i delikatnie. Piękne, klasyczne srebro w połączeniu z cyrkonią, która przepięknie odbija promienie słoneczne jest naprawdę czymś bardzo efektownym, ale nie kiczowatym.

Gdzie kupić najpiękniejsze kolczyki srebrne z cyrkoniami?

W dzisiejszych czasach nie zawsze lubimy już faktycznie chodzić po sklepach i zatłoczonych galeriach. Poza tym najczęściej można spotkać tam sieciowe sklepy jubilerskie, w których ciężko o coś naprawdę niepowtarzalnego. Dlatego dziś polecamy szeroki wybór sklepu internetowego Silveris.pl i ich kolczyki srebrne z cyrkoniami. Posiadają takie kolczyki we wielu kształtach oraz rozmiarach. Nieważne, czy szukamy kolczyków wiszących, czy krótkich. Małych i subtelnych, czy jednak większych. Na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Lub dla kogoś bliskiego – na piękny prezent. Niewątpliwym plusem tego sklepu jest także doskonałej jakości srebro, na którym Silveris.pl zna się jak mało kto.

kolczyki srebrne z cyrkoniami silveris

Najlepiej samemu zapoznać się z ich szeroką ofertą. Można ją znaleźć tutaj:
https://silveris.pl/kolczyki-srebrne-z-cyrkonia-60

A w razie pytań dzwonić lub pisać:
Tel. 732-022-226
Skype: silveris-pl
Email:kontakt@silveris.pl