Kolorowe lampy wiszące – jakie wybrać zgodnie z trendami 2018/2019

Kolorowe lampy wiszące – jakie wybrać zgodnie z trendami 2018/2019

18 października, 2018 Wyłączono przez DB

Chcąc urządzić modne mieszkanie czy dom, zgodnie z trendami na 2018 i 2019 rok, posiłkujemy się prasą o tematyce wnętrzarskiej, przeglądamy blogi, czytamy artykuły w internecie, zaglądamy na profile w social mediach poświęcone architekturze wnętrz. Dziś mamy dla Państwa, krótki artykuł o modnym oświetleniu na najbliższy sezon. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi trendami.

Kolorowe lampy wiszące – wielki powrót

kolorowe lampy wiszącekolorowe lampy wiszące kolorowe lampy wiszące

W poprzednim sezonie raczej skupialiśmy się na lampach stojących – modne były wielkie kule oraz inne regularne kształty. We wnętrzach panował minimalizm i uwielbienia geometrycznych kształtów. Nowy sezon przynosi nam powrót lamp sufitowych, w każdym wnętrzu. Kolorowe lampy wiszące możemy wybrać w dowolnym stylu, gdyż obecnie na rynku mamy kilkanaście wiodących trendów w oświetleniu sufitowym. Warto jednak wspomnieć, że nie powinniśmy bać się kolorowych dodatków – to one zdaniem designerów tworzą charakter wnętrza.

Moda na lokalne inicjatywy

Zarówno w branży odzieżowej jak i wnętrzarskiej kłaniamy się w tym sezonie wszelkim lokalnym firmom, tworzącym dodatki do wnętrz, czy akcesoria. Motywy związane z Twoim miastem, czy województwem to ciekawy sposób na dekorację wnętrza do tego bardzo modny. Lokalny patriotyzm przyczyni się również do wspierania polskich producentów oraz oryginalnego wyglądu Twojego domu czy mieszkania. Wybierając więc oświetlenie do swoich pomieszczeń, zacznij poszukiwania od sprawdzenia producentów lamp w swoim mieście.