Konsola metalowa z drewnianym blatem – innowacyjne rozwiązanie wnętrzarskie

Konsola metalowa z drewnianym blatem – innowacyjne rozwiązanie wnętrzarskie

19 sierpnia, 2019 Wyłączono przez JP

Konsola, choć zwykle mylona ze stolikiem, odróżnia się od mebelka znanego z pokoju dziennego. Jest znacznie bardziej stylowa i designerska. Jest również kompromisem między blatem a stolikiem nocnym.

Gdzie umieścić konsolę?

Konsola metalowa z drewnianym blatem to element bardziej dekoracyjny niż praktyczny. Posiada co prawda nieco miejsca u szczytu, lecz produkt jest bardzo wąski i trudno przerobić go na biurko. Doskonale jednak wygląda w towarzystwie pojedynczych ozdób takich jak wazon wypełniony świeżymi kwiatami, świeca lub niewielka lampka. Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach o dużej powierzchni, gdzie właściciel nie chce stracić na powierzchni a jednocześnie szuka elementów dekoracyjnych o designerskim sznycie.Spraw sobie konsolę metalową z drewnianym blatem.

Metal i drewno oraz czysta forma

Elegancji meblowi dodaje połączenie dwóch szlachetnych surowców: metalu i drewna. Ich mariaż nadaje szyku a czysta forma – nowoczesnego charakteru. Konsola metalowa z drewnianym blatem to misternie utkana konstrukcja geometryczna która świetnie sprawdzi się w prostych korpusach przestrzennych, w których króluje niezaburzona geometria. Obecność szkła to dobry powód by umieścić produkt pod odpowiednim kątem w stosunku do miejsca padania światła słonecznego. W połączeniu ze odcieniami czerni, złota, brązu czy bieli pozwoli stworzyć niezwykłą przestrzeń.