Kosmetyki Bielenda – poznaj ich skuteczność i bezpieczeństwo!

Kosmetyki Bielenda – poznaj ich skuteczność i bezpieczeństwo!

8 maja, 2020 Wyłączono przez MW

Wybierając kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała, zwracamy uwagę na ich skuteczność w działaniu. Poza pięknym zapachem, czy odpowiednią konsystencją liczą się też inne aspekty. Dlatego, w 1990 roku Barbara Bielenda założyła firmę kosmetyczną, która do dziś cieszy się ogromną popularnością. Zdolnej absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego stworzyła linię produktów w trosce o zdrowie i piękny wygląd. Kosmetyki Bielenda dostępne są w szerokim asortymencie. Sprawdź czym się wyróżniają!

Kosmetyki Bielenda

Kosmetyki Bielenda – w pełni skuteczne i bezpieczne

Znacie preparaty, które zawierają ekstrakt z rzadkiego drzewa miłorzębu dwuklapowego? Zyskują one obecnie na popularności. Jednak to właśnie polska marka Bielenda po raz pierwszy zainicjowała taką sprzedaż. W ofercie znajdziesz ponad 400 różnych produktów. Wszystkie z nich są w pełni bezpieczne, wyróżnia je wysoka jakość i skuteczność. Zastanawiasz się jakie substancje wchodzą w skład tych kosmetyków? Wśród najpopularniejszych znajduje się rumianek, aloe vera, masło shea czy oliwa z oliwek. Starannie dobrane kompozycje sprawiają, że kosmetyki Bielenda są w pełni skuteczne!

Jak powstają kosmetyki Bielenda?

Etapy produkcji produktów tej marki są ściśle przestrzegane i monitorowane. Nieustanna kontrola jakości sprawia, że kosmetyki Bielenda cieszą się tak dużą popularnością. W ofercie Notino znajdziesz kremy do twarzy, mleczka oczyszczające, maseczki i wiele innych produktów. Wszystkie z nich były poddane rygorystycznym badaniom dermatologicznym. Wykazują delikatne działania dla skóry, przy tym chroniąc ją i pielęgnując. Co warto podkreślić, tak wysoka jakość jest dostępna w atrakcyjnej cenie!