Kosmetyki fryzjerskie – jak wykorzystać je w codziennej pielęgnacji?

Kosmetyki fryzjerskie – jak wykorzystać je w codziennej pielęgnacji?

27 listopada, 2018 Wyłączono przez KO

Wiele kobiet regularnie farbuje lub rozjaśnia włosy, jeszcze więcej na co dzień prostuje je lub suszy. Takie zabiegi znacznie osłabiają strukturę włosa, a także ją wysuszają. By zapobiec procesowi łamania się i wypadania włosów, zacznij stosować kosmetyki fryzjerskie, które kupisz w dowolnym salonie lub ostatnio też w coraz większej liczbie drogerii. Przekonaj się, jak wspaniałe efekty można uzyskać po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Kosmetyki fryzjerskie – czy lepsze od tych z drogerii?

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie do stosowania domowegoTo zależy od tego, jakich efektów oczekujesz. Jeśli zależy Ci na trwałej i efektownej koloryzacji na pewno lepsze okażą się farby z salonu niż z drogerii. Mają one dużo mniej amoniaku, przez co aż tak bardzo nie niszczą włosa. To samo tyczy się innych profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, jak np. szampony lub odżywki. Nie bez powodu są droższe – zawierają one bogatszy w substancje odżywcze skład, który pozytywnie wpływa na pielęgnację głowy. Jeśli chcesz, by Twoja fryzura lśniła na co dzień, postaw raczej na produkty z salonów.

Przewaga kosmetyków fryzjerskich

Kosmetyki fryzjerskie można wykorzystywać w codziennej pielęgnacjiWybierając kosmetyki fryzjerskie z profesjonalnych salonów, możesz mieć pewność, że w 99% będą one bardzo dobrej jakości. W drogeryjnych produktach czasem design opakowania okazuje się lepszy niż jego zawartość. Nic dziwnego, skoro producent poświęcił większość pieniędzy na oprawę i reklamę, to sam artykuł już nie zachwyca. Pamiętaj o tym przy okazji następnych zakupów!