Krajski – autor piszący o tematach, których unikają inni

Krajski – autor piszący o tematach, których unikają inni

5 listopada, 2018 Wyłączono przez KO

Wśród książek patriotycznych dużą popularnością cieszą się publikacje Stanisława Krajskiego. Nic dziwnego. Odkrywają przed Polakami prawdę o historii ich kraju, jakiej jeszcze nie znali. Autor analizuje wydarzenia z przeszłości po to, by zrozumieć teraźniejszość i umożliwić rodakom odkrycie własnej tożsamości i przynależności do swego kraju.

Krajski – kim jest i czym się zajmuje?

"Masoneria. Zaciskanie pętli" to nowa książka KrajskiegoPolski historyk filozofii, tłumacz, nauczyciel akademicki, a także publicysta i prozaik. Te wszystkie tytuły opisują Stanisława Krajskiego. Od lat jest związany z Wydziałem Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, poza tym prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Pisze teksty do czasopisma „Nasz Dziennik”, a swego czasu prowadził cotygodniowe programy w Telewizji Trwam. Poruszał w nich kwestie dotyczące dobrego wychowania, a także samej filozofii. To, co charakterystyczne dla jego twórczości literackiej, to dobór tematów. Wybiera takie, o których mało kto decyduje się mówić.

Co publikuje Krajski?

"Islamizacja Polski. Etap pierwszy" to jedna z lepszych książek KrajskiegoStanisław Krajski tworzy teksty, w których analizuje zarówno historię Polski, jak i wydarzenia bieżące rozgrywające się w kraju i na świecie. Twierdzi, że by pojąć teraźniejszość, trzeba zrozumieć przeszłość. Jego książki w większości są poświęcone tematyce New Age, a także wolnomulartswu. Postrzega on działania masonerii jako największe zagrożenie dla Polski i religii katolickiej. W ostatnim czasie sporo pisze także na temat zjawiska islamizacji, rozprzestrzeniającego się w Europie w zawrotnym tempie. Warto przeczytać książki Krajskiego, by przekonać się, że wielu rzeczy się jeszcze nie wie i nie rozumie. On właśnie pomaga je pojąć.